Muhammed Tayyar TÜRKEŞ'in Kaleminden ; BEKA - Golan Tepeleri - 15 Temmuz

Gözleri görsede , kulakları duysada içimizde  konuyu anlamayanlara, anlamak istemeyenlere;  BEKA meselesini birde ben anlatayım istedim!

Rahmetli büyük babama İstanbul'a gideceğim dediğimde; oğlum orası (İSLAMBOL ) derdi. Burdan hareketle Peygamber efendimiz  HZ. MUHAMMED sallallahu aleyhi vesellem’in övgüsüne mazhar Atam fatih sultan Mehmet’in fethini gerçekleştirerek tüm islam alemine hediye VE EMANET ettiğiİSTANBUL’U dedemin tabiri ile ( İSLAMBOLU)  sokaklarına ZULÜM 1453'de başladı yazarak vermek istedikleri mesaj  gayet açık değil mi. İstedikleri (İSLAMBOL) olduğunu anlamamak için kütük olmak gerek.

Şimdi geldiğimiz noktada  kutuplara baktığınızda üst aklın tüm silahlarını sahaya sürerek yerel seçim üzerinden TÜRKİYE ve İslam alemi üzerinden bir intikam almanın arifesinde olduğunu görmemek için kör olmak gerek. Tabi tarihte ilk haçlı seferinin 15 temmuz 1099'da Kudüs’e gerçekleştirdiğini bilmek öğrenmek lazım ki  bugün Trump'ın ortaya attığı Golan Tepeleri gecekondu devlete ait diye öne sürdüğü kartları iyi okumak gerek...

SONRA 1960 ‘da ADNAN MENDERES'i asan zihniyetide iyi okumak gerek...

Sonra 1980 darbesinde milleti birbirine kırdıran zihniyet...

Sonra Turgut Özal'ın başını yiyen zihniyet , 28 şubatları bu aziz  milete yaşatan zihniyet en sonunda ayak oyunlarını bırakıp tarihte olduğu gibi ilk silahlı açık  saldırısını  15 TEMMUZ ‘da darbe girişimini gerçekleştirip;  251 kişiyi şehit ederek tarihe not düştü. Uyanmanız için kafanıza bombalarmı düşmesini bekliyorsunuz. Buradan hareketle bal gibi bu seçim bir BEKA meselesidir. Taksimde ezanını ıslıklayan eline de  ben fahişeyim yazan  küffarın son kalıntıları ve içimizdeki işbirlikçilerine ders vermenin en güzel yolu sandıkları patlatarak CUMHUR  ittifakını desteklemektir. Her aklı başında vatan ve millet sevgisi oluğunu iddia eden insanın kumpasları görerek; oyunu küffarın gözüne gözüne basmasıdır, biiznillahda  basacaktır. Demem O ki  HDPKK , CHP VE İYİ PARTİ ADI ALTINDA GİZLENEN ÜST AKLIN millet ittifakı oyunu kendisini açık etmiştir. Ferasetli Türk milleti tarafından Deşifre edilmiştir. Hezimete uğramasına günler kala bu vatanın bir evladı olarak uyarımı yapayım istedim. Sandık başına gidip bu vatani görevinizi yerine getirirken, VATAN İÇİN ŞEHİT DÜŞEN TÜM CANLARI HATIRLAYIN.

ÖMER HALİSDEMİR’i HATIRLAYIN.

LÜTFEN  OYUNUZU  ONA GÖRE KULLANIN

Son pişmanlık fayda getirmez herkes aklını başına alsın .

Kalın sağlıcakla...

La Galibe İllallah...