Erzurum'un sosyal medya fenomenlerinden Üçler Döner'in sahibi Mustafa Atmaca, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için kullandığı skandal ifadeler sebebiyle gözaltına alındı. Polis eşliğinde Erzurum Adliyesi'nde savcı karşısına çıkarılan atmaca, ifadesinin ardından tutuklandı.

Erzurum'da faaliyet gösteren dönerci dükkanın sahibi olan Mustafa Atmaca, 'Hacı'nın yağ akımı' adı altında 'Tiktok'ta açtığı 650 bin takipçisi bulunan sayfasında, canlı yayında bir takipçisiyle tartıştı. Mustafa Atmaca, tartışma sırasında "Sen gideceksin bizim toprağımız burası. Arabistan'a da savaşmaya gideriz. Bura da Yemen de Kudüs te bizim toprağımız. Siz İsrail'e gideceksiniz. Osmanlı kaybetmedi, laik denen köpekler kaybetti o toprakları. Laikliği getiren köpekler, onlar kaybetti" ifadesini kullandı. Atmaca'ya sözleri nedeniyle takipçileri büyük tepki gösterdi.

Erzurum'un sosyal medya fenomenlerinden Üçler Döner'in sahibi Mustafa Atmaca, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları için kullandığı skandal ifadeler sebebiyle gözaltına alındı.

Polis eşliğinde Erzurum Adliyesi'nde savcı karşısına çıkarılan Atmaca, ifadesinin ardından Atatürk'e hakaret suçundan tutuklandı.

Editör: TE Bilisim