banner202

07.01.2021, 17:29

GÜBRETAŞ’TA MAKLUBE KOKUSU ARTIYOR

Bursa’dan çakıyoruz Pensilvenya/ABD’den ses geliyor. Borsanın ufak tefek taşları ve Gübretaş'ta maklube kokusu isimli yazımdan sonra tweter üzerinden @Turgaykaragoz ve youtube deki  Kum tv hesabından  faruk aslan isimli fare ve yurtdışına kaçan diğer FETÖ fareleri, bizlere yönelik iftira dolu paylaşımlar yapmaya başladılar.

Eğer bu kahpe örgüt şahsıma dostlarıma övgüler dizse idi, kendimizden  şüphe ederdik.

Hainlerin hedefi olmak bizim için onurdur, gururdur, şereftir.

Bu alçakların kuyruğuna basmış olmalıyız ki bizlere yönelik kara bir kampanya başlattılar.

Ey alçaklar, istediğiniz kadar iftira atın, hedef tahtasına koyun, bu can bu tende olduğu müddetçe, hak ve hakikat bildiğimiz yoldan yürüyeceğiz.

Şehadeti VUSLAT bilen bu aziz milletin evlatlarını tehditlerle korkutacağınızı mı zannettiniz...

HODRİ MEYDAN! deyip gübretaşdaki artan maklube kokusunu yazmaya devam edelim...

Gelelim şimdi Bursa'da ve tüm türkiyede örgütlenen fetöcü unsurlar gibi eğitimciyim deyip ortada gezen, gasp ettiği köylülerin arazilerine ev yapacağını, mütahhİtim diyerek kandırıp izinsiz bir şekilde okul yaparak  hali hazırda da  bursa adliyesinde bu konu ile ilgili taraflarla mahkemelik olan türlü  klasik fetö oyunları  dolandırıcılık hikayeleri ve cezaevi  E3 koğuşundaki hikayeleri ve  resimlerinden tanıdığımız, sizin matematik dehası eğitimci ve borsa milyarderi zannettiğiniz maklube kokan adam 2.Akın ipek olma yolunda ilerlemeye çalışan Altın çocuk Oğuzhan'a 

 Oğuzhan var diye manipülatör yaklaşamıyormuş; Doğru söze ne denir. En büyük manipülatör sensin..

Gübretaş hisselerini satmayacağını hisseleri şirketten kar payı almak için aldığını belirten taze milyarder ‘para, milyarderlik önemli değil,’ ben sadece Gübretaş’ın ortağıyım, temettü almak için yatırım yaptım. Bundan sonra da hisse satmayacağım kar payı alacağım, devletin güzide kurumuyla ortak oldum, Allah bunu nasip etti, bu bana yeter, ben burada oldukça da küçük yatırımcı için de iyi oluyor, çünkü manipülatörler ben burada olduğum için korkuyorlar, gelmiyorlar, her piyasa düzeltme ister, ancak hissenin daha istikrarlı olmasını sağlıyoruz, diye az bir meblağ karşılığında PR şirketleri aracılığıyla demeç verip adeta suçunu itiraf sadedinde kelam ediyor.

Dostlar Bu bir saadet zinciridir. Değer yatırımı falan hepsi hikaye. Gübrenin 1 TL dahi temettü veremeyeceğini hemen hemen herkes biliyor. Bursalı taze milyarder Oğuzhan ŞAHİNKAYA kimsenin lotları satmasını istemiyor. Kimsenin satmaması için sürekli yükselmesi lazım veya birileri satınca yeni birilerinin satın alması lazım. Taze milyarder Oğuzhan ŞAHİNKAYA lot sayısını koruyarak kendisi yan hesaplardan al-sat ile sürekli kazanıyor. Hisse fiyatı yükselince de kredi limiti yükseliyor. Artan limit ile de başta Koza altın olmak üzere başka hisselerden parayı kırıyor. Saadet zincirlerinde herkes aynı anda parayı istediğinde sistem çöker. Sonra mal kimde kalırsa o batar. Yıllar sonra bu vaka incelendiğinde çok mağdur olacak ama iş işten geçmiş olacak. Bizden uyarması    

Fetö ile ilgili iddianameler incelendiğinde; yaptıklarını ikrar etmek suretiyle meşrulaştırma eğiliminin ağır bastığı en temel bilgi olarak göze çarpmaktadır.      

Son 3 yayınlanan  faaliyet raporlarında taze milyarder Oğuzhan'ın ortaklık pay miktarını yazmamak sureti ile  kamuoyundan gizleyen ancak oğuzhan efendi ile iş tuttuğu apaçık ortada olan gübretaş yönetim kurulu üyeleri on parmağında on marifet mehmet tunçak ve selahattin külcü başta olmak üzere gübretaş yönetimine ve tarım kredi kooperatiflerine daha önce ki yazımda sorup cevap alamadığımız sorulara !

Gübretaş şirketini kaç kere ziyaret ettiniz? Kaç adet e-mail ya da ihtar keşide ettiniz?Bugüne kadar ne gibi taleplerde bulundunuz?

Bildirimde bulunduğunuz oranlar dışında 3.dereceye kadar aile yakınlarınız suni fiyat hareketleri ve trade için hissede alım-satım yaptılar mı? 

Sizin aracı kurumlar nezdinde taşıdığınız kredili pozisyonlar nedeniyle diğer yatırımcılara aracı kurumlar nezdinde kredili pozisyon taşıma engeli geldi mi?

10-20 TL arasında şimdilerde Trend Gayrımenkul Ortaklığı ve Silver A.Ş.’de pozisyon alan yasaklı Burak Sözübir hissede bilginiz dahilinde trade operasyonları yaptı mı? 

Özlüce’de simit sarayı olan yakın arkadaşınız Levent Palancı özellikle pandemi döneminde sizin desteğiniz ve onayınızla Bursa Gedik Yatırım’dan hergün yüklü trade işlemi yaptı mı?

Aracı kurumlardan transfer ettiğiniz ve yanınızda çalışan diğer kişiler gün içinde yan hesaplardan Gübretaş işlemlerinde suni fiyat hareketleri gerçekleştirdi mi? 

 Elmasbahçe’lerden tanıdığımız Bursalı işadamı Faik Çelik’in oğlu ve Beyçelik Gestamp CEO’su Baran ÇELiK ve eniştesi Ali Osman Güzeldağ ve Bursa’lı bir kısım işadamı arkadaşınızla anlaşmak ve edindiğiniz bilgileri paylaşmak suretiyle hisseyi Gübretaş/Koza dava süreci ve nihai maden rezerv çalışmalarına kadar yükseltmek için yüklü işlemler yaptınız mı? Bu doğrultuda piyasa da hedef fiyat verdiniz mi?Bu kişilerle altın madenini işletmek için şirkete teklifte bulundunuz mu?Gübretaş yönetimine kendinizi ya da diğer cezaevinden tahliye olan fetöcü para baronları gibi sermaye ortağınız olan Faik çelik'i sokmak için ne gibi çabalarınız oldu? 

Koza altın işletmelerinden rekor kar - Ekonomi Haberleri2007'de Koza Altın ile rödovans sözleşmesiyle işletme hakkını devrettiğiniz madenle ilgili sözleşmeyi 2015 yılında feshetmenize ve 2017’de yargıya müracaat edip istinaf aşamasından sonra 2019’un Aralık ayında da sonuçlanan davadan önce darbe sonrası ve pandemi döneminde SPK’ca kolaylaştırıldığı üzere niye hisse geri alımı yapmadınız? Dedik ya  Siz bu sorunun dahi cevabını veremezsiniz lakin biz diğer soruları da soralım.

Neden çiftçimizin alın teri kooperatiflerinizle birlikte bu 6 milyarlık dolarlık varlığın %10’una tek bir kişinin oturmasına kayıtsız kaldınız? 

Serbest piyasa ekonomisi, halka açık bir şirketiz açıklaması yeterli midir? 

Ülkemizin içinden geçtiği bu zor duruma, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın uyarılarına, Türkiye Varlık Fonunun mevcudiyeti ve 16 Nisan 2020’deki torba yasa düzenlemesiyle bu fonun bir şirketi satın alması veya ortak olması işlemlerine, Sermaye Piyasası Kanunu ile Türk Ticaret Kanunu’nun bazı hükümlerinden muafiyet sağlanmasına rağmen saha ve rezerv çalışmları Koza A.Ş. bilanço dip notlarında olmasına rağmen 6 milyar dolarlık bu varlık için neden başta Varlık Fonu olmak üzere devletin yetkili kurumlarına neden haber vermediniz? Alman vakıf ve istihbaratı bile ülkemize bu kadar zarar vermedi.

Gübretaş ve Tarım Kredi Kooperatifleri, Oğuzhan Şahinkaya’nın göstere göstere alım ve müracaatlarına, MKK  kayıtlarına rağmen dur bakalım ne olacak yeri midir? Oğuzhan Şahinkaya 3.000 liradan hisseleri toplarken tüm yol haritasını ve rezervi bilen, onlarca danışmanı, komitesi, bağımsız yönetim kurulu üyesi olan şirket yöneticileri olarak siz ne yapıyordunuz? Özel bir halka açık şirketin yöneticisi ya da hakim hissedarı olsanız böyle mi davranırdınız?

Dedik ya 811.000 çiftçinin haklarının en basitinden basiretsiz yöneticiler sayesinde uçup gitmesine, Türkiyenin geleceği için son derece önemli bir kamu kurumunun şu an nedenini bilmediğimiz bir nedenden ötürü sessiz kalıp organize ve sistematik bir şekilde hareket eden Oğuzhan Şahinkaya ve ekibince tek bir delikli kuruş vergi ödemeden milyarlarca lirayı cebine koymasına da kamu adına seyirci kalmamızı da kimse beklemesin.  

Evet yetkililer, kuma gömülü olan kafanızı kumdan çıkarma vakti gelmedimi?

Daha fazla uzatarak batılı terviç etmek istemediğimiz hepinizin malumu. Dolayısıyla sivrisinek veya karınca kabilinden sesimizin cılızlığı ve kat edilecek yolun uzunluğu da ortada iken halkımızın sessiz çığlığı ve duası İle ilahi adaletin tecellisi biricik tesellimiz. 

kalın sağlıcakla 

Yorumlar (9)
Normal vatandaş 1 yıl önce
Kıskançlık ????
Gerçek bir milliyetçi 1 yıl önce
Sayın muhammed tayyar türkeş bakın ne güzel dolu dolu kaç sayfalık araştırıp yazmışsınız demi ne güzel siz bukadar bu konulara hakim ve bilgi sahibiydinizde bildiğim kârlarda benim gibi akp ve sayın cumhur başkanımız recep tayyip erdoğancısınız siz madem bukadar vatansever birisiyseniz ve hükümetede bildiğim kadar yakınsınız şimdi asıl sorum size madem bu ekip fetocu ve bağlantılı bilgi sahibisiniz neden bunları cumhur başkanımız dünyaya kafan tutan ve türkiye cumhuriyetine böyle bir adam daha dünyaya gelmez tüm basında haberlere dünyaya konu alan bir rezerv ve türkiye ekonomisine katkı sağlayacak açıklamar yaparken ve ayrıca dünyada tüm ülkelerde herhangi bir ekonomik krizde herkesin sığındığı ve ülkeyi ayakta tutacak altın olduğunu bile bile siz bu cumhur başkanımız recep tayyip erdoğanın arkasından iş çevirip ayağına kurşun sıkan olmuyormusunuz ve hisse buralara kadar gelene kadar tam küçük yatırımcının mal alıp sizin açıklamalarınız ve bursa tv le beraber yandaş olup okadar küçük
Uğur torun 1 yıl önce
Sizin davranışınızı hiç beğenmiyorum ve yazılarınızdan dolayı zarar gördüğüm anda yazılarınızı BİST 30 da işlem gören hisse ile ilgili manipülasyon suçlamasıyla dava açacağım bilğinize
No name 1 yıl önce
Hayatta istedigi basarilari elde edememenin verdigi cahil cesareti ile baskalarini karalama ve kiskanma ile kaleme alinmis bir yazi.
Gerçek bir milliyetçi 1 yıl önce
Sayın muhammed tayyar türkeş bakın ne güzel dolu dolu kaç sayfalık araştırıp yazmışsınız demi ne güzel siz bukadar bu konulara hakim ve bilgi sahibiydinizde bildiğim kârlarda benim gibi akp ve sayın cumhur başkanımız recep tayyip erdoğancısınız siz madem bukadar vatansever birisiyseniz ve hükümetede bildiğim kadar yakınsınız şimdi asıl sorum size madem bu ekip fetocu ve bağlantılı bilgi sahibisiniz neden bunları cumhur başkanımız dünyaya kafan tutan ve türkiye cumhuriyetine böyle bir adam daha dünyaya gelmez tüm basında haberlere dünyaya konu alan bir rezerv ve türkiye ekonomisine katkı sağlayacak açıklamar yaparken ve ayrıca dünyada tüm ülkelerde herhangi bir ekonomik krizde herkesin sığındığı ve ülkeyi ayakta tutacak altın olduğunu bile bile siz bu cumhur başkanımız recep tayyip erdoğanın arkasından iş çevirip ayağına kurşun sıkan olmuyormusunuz ve hisse buralara kadar gelene kadar tam küçük yatırımcının mal alıp sizin açıklamalarınız ve bursa tv le beraber yandaş olup okadar küçük
Gazeteci 1 yıl önce
Bir gazeteci olarak metinleriniz gazetecilik mesleğini aşmış artık siyasetçisiniz. Yani amaç toplumu aydınlatmak değil toplumu yönlendirmek manipülatif hareketler bunlar. Bu kadar bilgiyi bilip devlete bunları bildirmemek hemde yüzde 70 i devletin olan bir kurumun hisselerini bu şekilde aşağı çekerek devlete zarar vermek bu bana göre. Benimde burnuma başka kokular geliyor yakında çıkar kokunuz.
Türkiye 1 yıl önce
M.tayyar kimse neden araştırmaz borsadaki karanliktan bu ladar hakkım kendisi işlem yapıyor mu bi sorun kozall ile bağlantısı varmı bi sorun suç m.tayyarda değil bursa tv böyle saçma haberleri yayınlayıp manipülasyon yapılmasına göz yummaktir bu bir suçtur ve şikayette bulunacağım m.tayyar egerki elinde gerçek birşey varsa mahkeme yolu tutardı boş reklam yapmaz
Ali 1 yıl önce
Gubretas yönetim kurulunu atayan tarım kredi kooperatifleri sizde suclusunuz
Bunlara gerekli uyarı yapmiyarak
Siz niye hisse alımı yapmadınız yazık degilmi bu devletin kaynaklarına
Allah sizi bildiği gibi yapsın
Bunları istifa etmeye çağırın etmezlerse genel kurul yaparak gereğini yapin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık
Namaz Vakti 20 Mayıs 2022
İmsak 03:51
Güneş 05:37
Öğle 13:05
İkindi 17:00
Akşam 20:24
Yatsı 22:02
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 37 81
2. Fenerbahçe 37 70
3. Konyaspor 37 67
4. Başakşehir 37 62
5. Alanyaspor 37 61
6. Beşiktaş 37 58
7. Antalyaspor 37 58
8. Karagümrük 37 57
9. Adana Demirspor 37 52
10. Sivasspor 37 51
11. Galatasaray 37 51
12. Kasımpaşa 37 50
13. Hatayspor 37 50
14. Kayserispor 37 47
15. Giresunspor 37 45
16. Gaziantep FK 37 43
17. Rizespor 37 36
18. Altay 37 34
19. Göztepe 37 28
20. Ö.K Yeni Malatya 37 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 35 67
2. Ümraniye 35 67
3. Bandırmaspor 35 61
4. İstanbulspor 35 59
5. Erzurumspor 35 58
6. Eyüpspor 35 54
7. Samsunspor 36 51
8. Manisa Futbol Kulübü 36 49
9. Tuzlaspor 36 49
10. Boluspor 36 48
11. Gençlerbirliği 35 48
12. Keçiörengücü 35 48
13. Denizlispor 35 46
14. Altınordu 36 46
15. Adanaspor 35 45
16. Bursaspor 35 41
17. Kocaelispor 35 41
18. Menemen Belediyespor 35 38
19. Balıkesirspor 35 12
Takımlar O P
1. M.City 37 90
2. Liverpool 37 89
3. Chelsea 37 71
4. Tottenham 37 68
5. Arsenal 37 66
6. M. United 37 58
7. West Ham United 37 56
8. Wolverhampton Wanderers 37 51
9. Leicester City 37 49
10. Brighton 37 48
11. Brentford 37 46
12. Newcastle 37 46
13. Crystal Palace 37 45
14. Aston Villa 37 45
15. Southampton 37 40
16. Everton 37 39
17. Burnley 37 35
18. Leeds United 37 35
19. Watford 37 23
20. Norwich City 37 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 37 85
2. Barcelona 37 73
3. Atletico Madrid 37 68
4. Sevilla 37 67
5. Real Betis 37 64
6. Real Sociedad 37 62
7. Villarreal 37 56
8. Athletic Bilbao 37 55
9. Osasuna 37 47
10. Celta Vigo 37 46
11. Valencia 37 45
12. Rayo Vallecano 37 42
13. Espanyol 37 41
14. Elche 37 39
15. Getafe 37 39
16. Granada 37 37
17. Mallorca 37 36
18. Cadiz 37 36
19. Levante 37 32
20. Deportivo Alaves 37 31