Firma Rehberi

Genel Destek Kadıköy İSG
Genel Destek Kadıköy İSG
Sektör Bilgisayar
İl / İlçe İstanbul / Kadıköy
Web Sitesi http://www.gdosgb.com/tr/hakkimizda/biz-kimiz
Telefon +90 216 337 15 12-13

Biz Kimiz?

Genel Destek OSGB, 2013 yılı Haziran ayında, “Genel Destek Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ve İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Limited Şirketi” ünvanı ile kurulmuştur.

Kurucuları, yaklaşık 20 yıldır üretim ve hizmet sektörlerinde çalışmış, aynı zamanda yönetim sistemleri (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 vb.) başdenetçileri ve bakanlıktan sertifikalı iş güvenliği uzmanlarıdır.

Genel Destek OSGB, kurum ve kuruluşların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını birlikte veya talep halinde ayrı ayrı karşılamak için kurulmuş ve çalışmalarını sürdürmektedir. Bünyesinde, bakanlıktan sertifikalı, iş güvenliği uzmanları ve yine bakanlıktan sertifikalı iş yeri hekimleri görev yapmaktadır.

Misyon

- İş sağlığı ve güvenliğinin, yasal bir zorunluluk olmaktan öte, bir yaşam biçimi olarak benimsenmesini sağlamak,

- Çağdaş toplumlarda olduğu gibi insana verilen değerin arttırılmasına katkı sağlamak ve

- İş kazalarının en aza indirildiği veya mümkün olduğunca önlendiği, insan odaklı bir toplumsal anlayışın oluşturulmasını sağlamaktır.

Vizyon

İş Sağlığı ve Güvenliği konusundaki tüm faaliyetlerde; alanında öncü, sektöründe iddialı, deneyimi, işine saygısı, ciddiyeti ve içtenliği ile fark yaratan insanlar tarafından çözüm ortağı olarak tercih edilmek.

Adres: Eğitim Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No: 131/1 34722 Kadıköy / İstanbul

Bunlara Göz Atabilirsiniz

TE Bilişim TE Bilişim

Bilişim / İstanbul