Türkiye hemen hemen her seçimde seçimlere yabancılarca müdahale edilen satılmış, kiralanmış, ödünç verilmiş /alınmış milletvekilleriyle batının hesabına oynanan politik oyunlarla, hilelerle, hilelerle malul bir ülkedir.

Kanunsuzluğu kanuna uydurmak, iki yüzlülükte herkesi sollamak, akla hayale gelmeyen sahtekarlıklar icat etmek, gömlek değiştirir gibi bir anda parti değiştirmek gibi oyun ve sürprizlere gebe… Ne ararsan en alası bu ülkede var.

Seçim arifesinde kurulan milletvekili pazarında politika bezirganlarınca öldüm fiyatına satılan veya satın alınan eskimiş milletvekilleri, kullanma tarihi geçmiş bakanlar, piyasada bir benzeri kalmamış antika genel başkanlar, adı sanı duyulmamış politikacılar bir anda vatan kurtaran aslan olarak bu pazarda allanıp pullanıp dövizle alınır ve satılırlar. Bu pazarın adı da demokrasi bitpazarıdır.

Satılanlar ve satın alınanlar bir anda Hindu’nun mukaddes ineği gibi kutsallaşır, azizi Paulus gibi batının ve Türkiye gündemine oturur. Bunlar cumhuriyeti, demokrasiyi, milleti kurtarmak için kendilerini feda eden kahraman Robin Hut’lar olarak sahneye sürülür.

Daha çok yabancılar tarafından planlanan, yerli taşeronlarca oynanan ve her seçimde seyrettiğimiz siyah beyaz can sıkıcı filmleri artık ezbere bilen bir milletiz.

Türkiye’de seçim olunca Amerika’nın kafası, İngiltere’nin aklı, Almanya’nın midesi, Fransa’nın bağırsakları neden bozulur? Sanki Türkiye Avrupa’nın kolonyal sömürgesiymiş gibi ABD ve AB ülkeleri Türkiye’deki seçimleri manipüle etmeye çalışırlar. AB meclisi Türkiye’de seçimin iptalini, ABD seçime gidilmemesini ister.

Bunlar bizim yıllarca dost ve müttefik bildiğimiz, ülkemizde ağırladığımız düşmanlar olduğunu her seçimde bir kez daha hatırlarız. Kendi çıkar ve menfaatlerine uygun, kendilerine taşeronluk yapacak hangi parti ise, hep birlikte halkımızın iradesine rağmen onlar o partiyi iktidara getirmeye çalışarak milletimizin aklıyla alay ederler. Taşeron olarak gördükleri partiye para ise para, adam satın almak ise adam satın almak, ekonomik, askeri, siyasi destek ise her türlü destek verirler.

Hatta taktik, teknik , ekonomik, insan kaynakları, medya ve algı operasyonlarıyla taşeronlarına her türlü lojistik destek ve yardımı yapmakta sınır tanımazlar.

Milletimiz sessizce ve sakince bu gelişmeleri görür ve seyreder. Sandığa gittiği zaman o, ‘göbeğini kaşıyan’, ‘köylü’, ‘a sosyal-sevimsiz’ millet hedefi tam 12 den vurur kuklayı da kuklacıyı da devirir.

Kurulduğu tarihten beri batılıların vazgeçilmez sadık taşeronu olan CHP, 8 defa seçime girmesine rağmen sekizinde de milletin bu çelik iradesi karşısında her zaman nakavt olmuş, bu yüzden oyun salonunun dışına atılmıştır.

Milletimiz tarafından adeta lanetlenen ve dışlanan bu taşeronlar, çağ dışı kokuşmuş zihniyet bu seçimde de kazanamayacağı belli olduğundan 15 milletvekilini İP’e ödünç vererek veya geçici bir süre kiralayarak kendi ipini milletin elinden kurtarmak istiyor.

Hülle, hile, ayak oyunu, kanunsuzluğu kanuna uydurmak gibi sahtekarlık… Ne ararsan bunların kirli çıkınlarında var. İkiyüzlülükleri tarihleri kadar eski. Tek parti diktatörlüğü döneminde ibreti alem için darağaçlarında günlerce sallandırılıp cezalandırılan dedelerine ve babalarına yapılan CHP zulümlerini bu millet unutmadı, asla unutmayacak ve unutturmayacak.

CHP’nin kanlı altı oku, İyi Parti’nin kirli ipi ile oluşturulan bu taşeronlar koalisyonuyla ‘Yeni Türkiye’ yönetilemez. Milletimiz seçim sandığında dış mihrakların, şer güçlerin oyuncağı olan bu kuklalara ve onların kuklacılarına sandıkta geçit vermez.

Yüce milletimiz 90 yıldır kendisine zulmedenleri, kandıranları, oyalayanları, batıya ve düşmanlara satanları asla affetmez. CHP’yi de, onula birlik hareket edenleri de sandığa gömer.

Türkiye’nin varlığına, birliğine, dirliğine ve milli mutabakatına karşı kurulan her cephe yenilmeye, darmadağın olmaya mahkumdur.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner39

banner41

banner38

banner48