Öfkeyle kalkan zararla oturur. Kızgınlıkla, nefsi ve ferdi bir kararla veya başka bir nedenle kendi bindiği dalı kesmek ihanet çapında bir hatadır.

‘’Cumhurbaşkanı olarak Erdoğan'ı seçiyorum ama oyum başka partiye…’’ demek; Erdoğan’a sen iş yapma, terörle mücadele etme, Amerika’nın, AB'nin, IMF, NATO ve dış güçlerin emrine gir, oyununa gel, Eset'le barış, tank, top, gemi, uçak, füze, silah ve yatırım yapma diyerek onun elini kolunu bağlayıp silahsız cepheye sürmektir.

Aptallık ve ahmaklık ihanete açılan iki alçak kapıdır. Oradan eğilerek girilir ve sürünerek çıkılır. 'Oyum Erdoğan'a Mv. seçiminde başka bir partiye...' demek Meclisi bloke edeceğim, Erdoğan'ı çalıştırmayacağım demektir.

Hiçbir zamanda omurgalı bir duruş sergileme, dik durma, doğru hareket etme ve gerektiğinde düşmanımıza bile bir çift söyleme, Sus! Konuşma! Yalnızca yabancı güçlere ve düşmanlarımıza itaat et demektir.

Eğer bir kişiye güvenip onu kendinize lider seçti iseniz lütfen bırakın o da kendisiyle çalışacak, iş yapacak insanları, yardımcı, yönetici ve milletvekillerini kendisi seçsin.

Herkesin farklı farklı görüşleri, istekleri, destekleri vardır. Bunun en canlı şahidi liderin kendisidir. Tedbirini ona göre alsın, oyununu ona göre oynasın, planını ona göre yapsın.

Onu kendinize ve devletinizin başına lider olarak seçiyorsunuz da milletvekili, bakan, vali, Rektör, Belediye başkanı seçtiklerinden niye rahatsız oluyor deli saçması davranışlar içine giriyor, seçtiklerine itiraz ediyorsunuz. İstemediğiniz kişi ve kişileri seçtiği zaman niye isyan ediyor, sağda solda dedikodu kazanı kaynatıyorsunuz?

Haa, demokrasi memokrasi diyerek laf ebeliğini de bırakın lütfen! Demokrasi batının uydurduğu bir efsane ve ütopyadan ibaret, bazı ülkeleri sömürme aracından başka bir şey nedir? Şu anda yeryüzüne ideal bir demokratik ülke mi var? Bu zamana kadar olmamış, bundan sonra da olmayacaktır.

İngiltere demokrasinin beşiği bilinir. Orada en büyük otorite halk değil kraliçedir ve onun tarih boyu süregelen otoritesi ve bu yöndeki teamülleridir. Bu nasıl demokrasidir, ne biçim bir krallıktır birisi bunu bize anlatsın?

Hollanda, Belçika, Danimarka, İspanya, İsveç krallıkla yönetilen sözde demokratik batılı özgür ülkelerdir lafta. Neden her birinin polis devleti olduğu görülmez ve unutulur?

ABD, Almanya, Fransa, Rusya, Hindistan askeri militarizmle yönetilen devletlerdir.

Suudi Krallığı, Ürdün, Fas ve Arap Emirlikleri, Umman despotizmle yönetilen krallıklar ve emirliklerdir.

Mısır, Libya, Cezayir, Endonezya, Malezya, Pakistan, Bangladeş, Yemen askeri vesayetle, darbecilerle, Faşist ırkçı devlet yöneticileriyle tepeden inme yöneticilerle yönetilen ülkelerdir.

Daha 15 yıl öncesine kadar Türkiye de onlardan farksız emperyalizmin tezgahında süper güçlere öldüm fiyatına pazarlanan militarist, ateist, diktatör, darbeci ve vesayetçiler tarafından yönetilen bir ülke değil miydi?

CHP’nin özlediği ve yeniden getirmeyi vaat ettiği bu gerici anlayış değil mi?

Bütün bunları ve yakın tarihimizde olan bitenleri unutup şimdi yeniden eski günlere dönmek isteyen Müslümanlara, yerli münafıklara, ateist dinsizlere, İslam medeniyet ve kültürünün düşmanı olanlara oy vererek onlara fırsat ve imkan vermek bu ülkeyi en az 50-100 yıl geriye götürmek demektir.

Batının ülkemizi, milletimizi, coğrafyamızı esir alan, köle eden zihniyetini bu topraklardan atmak isteyen Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı yaparım ama, falana kızdım, falana darıldım, filan iş hoşuma gitmedi diyerek Milletvekili seçiminde başka bir partiyi desteklerim demek, onu Cumhurbaşkanı olarak seçer, mecliste yalnız bırakır, dünya aleme rezil ederek en büyük alçaklığı yaparım demektir.

Bunu yapmak bu millete yapılacak en büyük cinayet, en büyük zulüm, en büyük ihanet ve herşeyten öte dibe vurmuş korkunç bir bir cehalettir.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner41

banner38

banner48