Ormancının kral, öğretmenin ispiyoncu, muhtarın kabadayı, jandarmanın öcü, devletin CHP diktatörlüğü olduğu ve milletin tirim tirim titretildiği o ceberut dönem artık çok gerilerde kaldı. Ama tarihimizin karanlık bir kesiti olarak hiçbir zaman hafızamızdan silinmeyecek. İşte bu karabasanın üzerinden tam 68 yıl geçti. Hala bu gerici, yobaz, lanetli dönem için yanıp tutuşan dinozorlar var ülkemizde.

Muharrem İnce ve Kılıçdaroğlu’nun kafasında ve hayallerinde işte bu kokuşmuş sistem, bu düzen ve bu anlayışı yeniden hortlatmak var. Bunun için İP’iyle, SAP’ııyla, PKK’lısıyla, solun her tonuyla ve mafyasıyla ittifak içindeler .İnönü diktatörlüğüne demokrasi diyen, bu diktatörlüğü cumhuriyet diye herkese yutturmaya çalışan sırtını kendi din, kültür, tarih, medeniyet ve coğrafyamıza dönmüş mankurtlar var.Bu nesli tükenen Kelaynak kuşlarının çığlıkları kin ve düşmanlıkları var Erdoğan ve AK Parti düşmanlığının köklerinde.

Bu katillerdir Menderesi asanlar, Demirel’e ikide bir şapkanı al git diyen darbeciler, Özal’ı zehirleyenler alçaklar, Erbakan’a küfreden ve onu başbakanlıktan indirenler batı kuklaları. Ülkemiz tarihinin en karanlık dönemlerine imza atan, o karanlık dönemin ustaları, mimarları, işçileri, kalfaları bunlar ve bunların omuzlarında iktidara gelmiş Truva atlarıdırlar. İçeride ve dışarıdan Tayyip Erdoğan’a saldıranlar, Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı yapanlar aynı dış güçlerin ve onların ülkemizdeki uzantılarıdır.

Şimdi kukla Muharrem kalkmış utanmadan, sıkılmadan ‘’Yok falan fabrikayı kapatacağım’’, ‘’Falan generalin rütbelerini sökeceğim’’, ‘’Falan yatırımları durduracağım’’, ‘‘Filan kişiden hesap soracağım…’’ diyerek CHP tek parti diktatörlüğündeki zulmü anımsatan bu meydan okumalarla korku salmak ve iktidara gelmek istiyorlar. Sokak kabadayısı kılıklı sarhoşlara, din ve diyanet düşmanı adilere milletimizin sandıkta ‘’Hstr’’ çekeceğini göreceğiz.

Türkiye’de milletin din ve imanıyla, kültür ve medeniyetiyle, ahlak ve maneviyatıyla, savaşan hiçbir gurup, cemaat, parti ve kişinin bu seçimde de kazanamayacağını dağda gezen uyuz çakallar bile bilir. Kukla Muharrem’in rüyası, Kıl. Kemalin hayalleri, İP’çilerin ütopyası ve SAP’çıların kültürü bu gerçekleri anlamaya ve kavramaya yetmez. Onların düşlerinin toplamı bile AK Partinin yaptıklarına, Tayyip Erdoğan’ın yapmak istediklerine ve ulaşmak istediği menzile ulaşamaz.

Gözlerini kin, kalplerini nefret, gönüllerini fitne ve fucur kaplayan kişi ve toplumun Hakkı ve hakikati görmesi, milletin maslahatının nerede olduğu bilmesi mümkün değildir. İç ve dış düşmanlarımızın AK Parti ve Erdoğan’a, onların şahsında Türkiye’ye ve milletimize saldırmaları düşmanlarımızın kimler dostlarımızın kimler olduğu hakkında bize doğru bir bilgi vermiyorsa bizim solculuğumuz veya halkçılığımızın, milliyetçilik veya ülkücülüğümüzün, Müslümanlık veya İslamcılığımızın kime ne faydası var?

Biz millet olarak bu seçimde de şahıslarla partilerle değil batı emperyalizmine, onun yerli ve yabancı taşeronlarına, münafıklara ve kendilerini milli sanan ahmaklara karşı savaşıyoruz. İşte biz bu savaşımıza, kısaca; HABİL ve KABİL’in savaşı, Hak ve Batılın savaşı diyoruz. Herkes dini ve imanı, kültür ve medeniyeti, ahlak ve maneviyatı doğrultusunda ya Habilin cephesinde veya Kabilin cephesinde yerini alacak ve oyunu kullanacak.

Tanzimat Fermanıyla girdiğimiz batılılaşma türbülansının sonunu belirleyecek bu seçimden dolayı batı ve batının ülkemizdeki taşeronları telaş, çaba ve korku içindeler. Amerika bunun için her nerede olursa olsun önümüze haydut gibi dikiliyor. Almanya, Fransa ne edersek edelim bunun için karşımıza , Siyonist derin dünya devleti biz ne yaparsak yapalım bunun için her yerde her zaman bize sorun çıkarmakta, başarısız olmamız için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bütün mesele ‘Tayyip gitsin’ kim gelirse gelsin. Türkiye büyümesin ve eskiden olduğu gibi karşılarında el pençe divan durup diz çöksün. Milletimiz, coğrafyamız ve İslam alemi hep uyusun uyanmasındır bütün mesele. Bütün hesaplar, projeler, oyunlar, hileler, yalanlar, iftiralar, işbirlikçilik, vatanı milleti iktidar olma hesabına öldüm fiyatına batıya ve batıcılara satma hesabı bunun için.

Milletimizin iradesi karşısında kuklaların ve kuklacıların, oligarşik bürokrasinin yine mağlup olup yıkılacağına, dış ve iç sermaye çevrelerinin kulu ve kölesi olan oligark’ların, saldırgan, istilacı tüm haçlı çapulcularının Kılıçarslan’ın çocukları karşısında, Anadolu coğrafyasında bir daha kaybedeceğine ve kaybetmesi gerektiğine inanıyorum.

Selam ve dualarımla…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner39

banner41

banner38

banner48