“Kırk yıl ilmik ilmik ördüğümüz kazağı Tayyip Erdoğan’a mı giydireceğiz” diyerek kibrin ve egoizmin zirvelerinde dolaşan adam, keşke halk arasında dolaşan sade bir insan olsaydın!

Amerika’ya ve siyonistlere maşa ve oyuncak olacağına, keşke hak ve hakikat yolunda yürüyen eğilmez bir baş olsaydın!

İslam medeniyet ve kültürüne karşı savaşan batılı ülkelerin ‘Güçlü olmasından dolayı’ onların arkasında zağarlık yapacağına, keşke Hak yolunda yürüyen, adı sanı bilinmeyen bir Kıtmir olsaydın!

15 Temmuz’da tankıyla, topuyla, uçağıyla helikopteriyle kendi milletinin üzerine kurşun ve bomba yağdırtacağına, keşke kaldırımlarda gezen bir serseri olsaydın!

Ülkemizi ateşe veren, kardeş kavgası çıkaran, masum Anadolu insanlarının binlerce yuvasına ateş düşüreceğine, keşke ocaklarında tüten kapkara bir duman olsaydın!

Kırk yıl insanımızı gözbebekleri olan oğul ve kızlarını uyutup, uyuşturup ipnotizma edeceğine, onları Allah, Peygamber ve sahabe adına kandırıp emperyalizmin uşak yapacağına; keşke dağlarda dolaşan bir mecnun olsaydın!

‘Cemaat’, ‘Hizmet’, ’Himmet’… diyerek İslami ıstılahları karanlık hesaplarına alet ederek hayaller peşinden koşacağına, keşke bir cami köşesinde üç beş adam yetiştiren mütevazi bir insan olsaydın!

17 yıl Amerikan kucağında, Amerikan emperyalizminin amaçları doğrultusunda islam ülkeleri ve Dünyanın birçok yerinde ABD hegemonyacılığının ileri karakolu olacağına, keşke bu ülkelerde biten bir deve dikeni olsaydın!

Kendi hayal dünyanda kurmaya çalıştığın ütopyan için binlerce eğitilmiş yetişkin insan darbeci ve vatan haini olarak senin yüzünden suçlandı, suçlanmakta. Bu yüzden ülkemizde birçok masum anneler, babalar, daha tüyü bitmemiş çocuklar mağdur oldular. İnsanlar toplumdan dışladılar, binlerce insan sana ve hayallerine kapılarak bir uçurumdan kendilerini atıp siyasi intihar ettiler.

Şimdi korkunç bir yalnızlık ve derin bir mağduriyetin kucağında ne olduklarının farkında olmadan senin karanlık planların yüzünden hapislere atıldılar, yargılanıyor veya yargılanmayı bekliyorlar.

Senin yüzünden mağdur olan bu insanlar ve onların aileleri için hiç mi vicdanın sızlamadı?

İbadet aşkıyla çalışan ve kendi oyununa düşürdüğün bu insanların dünyalarını karartmaya hiç mi hiç yanmadın?

Yalanla, dolanla, İslami sınırları ve ölçüleri ayaklar altına alıp verdiğin fetvalarla harama, günaha, isyana ve tuğyana sevk ettiğin bu insanların mağduriyetleri için ne yaptın, ne yapıyorsun, ne yapacaksın?

Mağdur ailelerin, sana bağlı olan ve hala o bağlılığı inat ve ısrarla sürdürmeye çalışan insanların hayatları kaydı, ocakları söndü, bazılarının yuvaları dağıldı, utançlarından toplum içine bile çıkamıyorlar.

Bu cemaatin lideri, imamı, başkanı olarak anılan birisi olacağına, keşke adı sanı bilinmeyen dağ başında unutulmuş bir mezar olsaydın!

Yetiştirdiğin ikiyüzlü, kişilik ve kimlik yoksunu insanları başkalarının yatak odalarını gözetleyen röntgenci, şantajcı, baskıcı, hırsız, ajan, casus… yapacağına onları adam gibi dürüst bir Müslüman, vatanına, milletine ve ümmete hizmet eden tavizsiz birer Allah eri olarak yetiştirseydin!

Ey örgüt başı kaybettin! Hem bu dünyada hem de öbür dünyada kaybettin! Ahmakça aptalca senin hala izini izleyen insanların bu dünyalarını da öbür dünyalarını da mahvettin.

Mahvettin bu milletin evlatlarını mahvettin.

Hala bu adamın peşinde giden, hala onun yalanları ve rüyalarıyla avunan, hala uyanmayan, irkilip silkinmeyen, kendine gelmeyenlere de Allah cc akıl fikir ve basiret versin!

Kaybettiniz. Hayalleriniz suya düştü kaybettiniz. İmparatorluğunuz çöktü kaybettiniz…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner39

banner48